Aktualności:

Szukasz szkoły jazdy?
15 Styczeń 2014
Pierwsze miejsce w zdawalności testów na terenie Tychów w 2013 roku. Drugie miejsce na całym obszarze śląska. Zapoznaj się z najnowszymi statystykami W.O.R.D Katowice. Opublikowanymi na stronach Dziennika Zachodniego. Oto dwa wycinki z treści artykułu, a pod nimi link do całości. „W Tychach świetne wyniki osiągnęli absolwenci OSK Mobilek Grzegorza Kalisza z Tychów (50,6 proc.)…„ „Jak widać, dobra szkoła to połowa sukcesu. Świadczy o tym także fakt, że najlepsi w czołówce utrzymują się od lat. Nie zawsze też warto iść do dużej szkoły, te mniejsze również potrafią uczyć skutecznie, stwarzając miłą atmosferę.„
Wykłady w tygodniu?
22 Czerwiec 2013
Wiele osób nie może, bądź nie chcę chodzić na wykłady w weekendy. To właśnie dla Was proponujemy wykłady w tygodniu. To coś dla Ciebie? Zadzwoń 507 173 343 i zapytaj o szczegóły.
Kursy na nowych zasadach…
30 Listopad 2012
Już od stycznia MOBILEK wkracza z nową gamą kursów. Będą one całkowicie zgodne z nowymi rozporządzeniami oraz nastawione na nową formę egzaminu. Do tego czasu nasza szkoła będzie tylko oferować jazdy dodatkowe jak i kończyć szkolenia obecnych kandydatów na kierowców. Jeśli nastąpi korekcja cen zostaniecie państwo o tym poinformowani na naszej stronie. Na koniec dodam, że okres próbny jak i „zielony listek” nie będą obowiązywały od 2013 roku. Jest to związane z wdrażaniem nowego systemu Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców (CEPiK), które zostało przesunięte na rok 2016.
Nasz nowy samochód…
09 Listopad 2012
W końcu doczekał się swojej własnej galerii. Znajdziecie państwo w niej także naszych instruktorów. Choć gwiazdą galerii jest zdecydowanie Toyota Yaris III. A tutaj link dla ułatwienia
Mobilek Mobilkowi nie równy
15 Sierpień 2012
Firma O.S.K. „MOBILEK” Grzegorz Kalisz operuje na terenie śląska. Nie mamy nic wspólnego z firmą o nazwie „Mobilek” z Warszawy!!! Piszemy o tym ponieważ coraz częściej otrzymujemy telefony od kursantów wyżej wymienionej szkoły w różnych sprawach zupełnie z nami nie związanych.
Jeździmy w Tychach.
10 Styczeń 2011
Witamy na stronie Ośrodka Szkolenia Kierowców ” Mobilek „ Jesteśmy szkołą specjalizującą się w kursach na kategorię „B”. Zależy nam jak najbardziej na zadowoleniu naszych klientów jak i najlepszym ich wyszkoleniu. Jednym z naszych celów jest przyswojenie kandydatom na kierowców zasad życzliwości i tolerancji dla innych uczestników ruchu. Także zwracamy uwagę kursantom, żeby już jako kierowcy posiadający uprawnienia do kierowania pojazdami, swoim zachowaniem na drogach przyczynili się do stałej poprawy bezpieczeństwa i kultury jazdy na naszych drogach. Dążymy do tego, aby nasi kursanci mieli pełną satysfakcję z wyboru naszej szkoły jazdy. Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa uwagi i propozycje. Zapisy, informacje, planowanie jazd. 507 173 343. Nauka jazdy to naprawdę świetna zabawa.