Nauka jazdy w Tychach, Rybniku, Katowicach, Bytomiu oraz Jastrzębiu Zdrój

Teoria w dwa weekendy.


Najbliższe kursy
Zaczynamy :
– 17 Sierpnia


Samochody takie jak na egzaminach.
Przyjemna, bezstresowa atmosfera.
Indywidualne podejście do kursanta.

Zapraszamy!


Kontakt

O.S.K. Mobilek
tel. 507 173 343
tychy.mobilek@gmail.com

ul. Sienkiewicza 7
43–100
Tychy
woj. śląskie

NIP: 9541894605

Statystyki

Odwiedzin łącznie: _*
Odwiedzin dzisiaj: _*
Goście online: 0

*Uwzględniane są tylko unikalne adresy IP
Statystyki zbierane są od 5-tego listopada 2011 roku.

Szkoła nauki jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców „Mobilek” w Tychach oferuje kursy prawa jazdy kategorii B. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów, którzy swoim odpowiednim podejściem do kursantów sprzyjają naszej szkole w osiąganiu wysokich lokat w corocznych rankingach zdawalności na Śląsku.


W nauce jazdy najważniejsze są zaangażowanie oraz systematyczność ćwiczeń praktycznych. Dostosowujemy się do dyspozycyjności naszych słuchaczy, aby mogli oni w optymalnym czasie ukończyć kurs i przystąpić do egzaminu państwowego w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego. Podczas zajęć teoretycznych dokładnie objaśniamy wszelkie zasady i prawa ruchu drogowego. Jeżdżąc po mieście pozwalamy kursantom jak najdokładniej wytrenować wszelkie umiejętności związane z prowadzenie auta, jego obsługą oraz wykonywaniem manewrów. Zaznajamiamy z najczęściej uczęszczanymi trasami egzaminacyjnymi. Szkolimy na nowoczesnych i wygodnych autach marki Toyota.

Zatrudnimy Instruktora

Zatrudnimy Instruktora Kat. B więcej pod numerem 507-173-343 lub 508-442-435.

Galeria

tył lewy skrzynia 6 biegowa nasza toyota yaris elka na łuku

Pomoce naukowe

Pytania - prawo jazdy BAZA PYTAŃ Zapamiętanych przez zdających egzamin państwowy.

Facebook

Mobilek na facebook-u Mobilek na facebook-u - Odwiedź, polub i skomentuj naszą stronę na facebooku.

Losowa opinia

Serdecznie polecam :D. Po przeniesieniu się do WORD-u w Tychach, jeździłam tylko i wyłącznie 4 godziny, a egzamin zdałam za pierwszym razem :P. Zapisując się na egzamin dostałam termin na dokładnie za tydzień. Myślałam że ciężko będzie znaleźć instruktora w tak krótkim czasie, a tu jednak bardzo pozytywne zaskoczenie, bo akurat Grzegorz miał w genialnych godzinach czas i to tuz przed egzaminem :P. Miła atmosfera, wszystko z czym miałam problem bardzo ładnie wytłumaczone, wszystkie miejsca - "egzaminowe pułapki" - pokazane, wytłumaczone i przećwiczone. Solidnie i profesjonalnie. Jedyne czego żałuję to tego, że nie poszłam tam od razu. Dziękuję i pozdrawiam bardzo gorąco :) (Agnieszka)


Aby zobaczyć wszystkie wejdź na podstronę Opinie