Nauka jazdy w Tychach, Rybniku, Katowicach, Bytomiu oraz Jastrzębiu Zdrój

Teoria w dwa weekendy.


Najbliższe kursy
Zaczynamy :
– 28 Października


Samochody takie jak na egzaminach.
Przyjemna, bezstresowa atmosfera.
Indywidualne podejście do kursanta.

Zapraszamy!


Kontakt

O.S.K. Mobilek
tel. 507 173 343
tychy.mobilek@gmail.com

ul. Sienkiewicza 7
43–100
Tychy
woj. śląskie

NIP: 9541894605

Statystyki

Odwiedzin łącznie: _*
Odwiedzin dzisiaj: _*
Goście online: 0

*Uwzględniane są tylko unikalne adresy IP
Statystyki zbierane są od 5-tego listopada 2011 roku.

Zapisy online

Wiele osób prosiło o tą funkcjonalność więc oto ona. Pola oznaczone * (gwiazdką) są WYMAGANE.

Adres e-mail oraz informacje dodatkowe są opcjonalne. W polu z informacją można podać preferowane godziny kontaktu bądź inne uwagi mające na celu ułatwienie naszej współpracy.

Wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z podpisaniem umowy. W każdym momencie mogą państwo zrezygnować.

Zapisy Online
Imię i nazwisko*
Pełny adres*
Telefon*
Pesel*
E-mail*
Uwagi

Gdy po wysłaniu nie zobaczycie państwo potwierdzenia nie należy się obawiać, czy też wypełniać formularz ponownie. Jest to spowodowane blokowaniem przez państwa przeglądarkę okienek wyskakujących.

Zapraszamy

Oświadczamy iż dane które są wysyłane za pomocą tego formularza nie są gromadzone ani używane do celów reklamowych. Jest to tylko forma zgłoszenia chęci kontaktu. Ma też na celu przyśpieszenie przygotowania dokumentów potrzebnych do rozpoczęcia kursu.

Galeria

prawy bok logo toyoty elka na łuku Toyota Yaris mobilek na placu

Pomoce naukowe

Pytania - prawo jazdy BAZA PYTAŃ Zapamiętanych przez zdających egzamin państwowy.

Facebook

Mobilek na facebook-u Mobilek na facebook-u - Odwiedź, polub i skomentuj naszą stronę na facebooku.

Losowa opinia

WItam wszystkich i pozdrawiam Pana Mirka. Instruktor ten posiada wszelakie umiejetnosci i ma bardzo dobre podejscie do kursantów,i wykonywanego przez siebie zawodu. Potrafi psychologicznie ocenic i wyeliminowac stresy kursanta co przekłada sie na dobrą współprace miedzy kursantem a instruktorem. Swoja nauke zacząłem z Panem Mirkiem po paru lekcjach z innym instruktorem, juz na pierwszych godzinach udało nam sie wyeliminowac podstawowy błąd jakim u mnie było ruszanie, czego nie udało sie opanowac przy odbywaniu nauki z szefem mobilka. Cóż to chyba podejscie tego instruktora sprawiło że efekty pojawiły sie na samym początku, i przez cały czas trwania nauki było bezstresowo zabawnie no i oczywiście efektywnie, nie trzeba było drążyć tego samego tematu przez nie wiem ile godzin, na dwóch godzinach jazd potrafiliśmy przerobić wszystko co było zaplanowanie i dużo ponad plan, Polecam tego pana z uwagi na to że ucząc sie jezdzic pod jego okiem przedewszystkim, nie bedziecie czuć się skrempowani i pod presja. Pan ten nie ingeruje w jazde wykonywaną przez kursanta jeśli nie ma takiej potrzeby i nie zagraża to bezpieczeństwu, bo w końcu to kursant sie uczy, i ma prawo czegos nie wiedzieć i może zrobić coś żle, bo przyszedł sie nauczyć PRAWDA?!!! Instruktor Mirek jest miłym i zabawnym facetem napewno nikt nie bedzie sie nudził. Można by napisać dużo wiecej pozytywnych ocen pod imieniem Mirek, ale po co?? po prostu jak zaczynacie nuke w MOBILKU walcie po nauke do instruktora Mirka a napewno nie bedziecie żałować, gość jest mistrzem w swoim fachu, i nie ma co sie licytować kto w Mobilku uczy najlepiej Polecam i pozdrawiam. (Arek)


Aby zobaczyć wszystkie wejdź na podstronę Opinie