Nauka jazdy w Tychach, Rybniku, Katowicach, Bytomiu oraz Jastrzębiu Zdrój

Teoria w dwa weekendy.


Najbliższe kursy
Zaczynamy :
– 9 Marzec


Samochody takie jak na egzaminach.
Przyjemna, bezstresowa atmosfera.
Indywidualne podejście do kursanta.

Zapraszamy!


Kontakt

O.S.K. Mobilek
tel. 507 173 343
tychy.mobilek@gmail.com

ul. Sienkiewicza 7
43–100
Tychy
woj. śląskie

NIP: 9541894605

Statystyki

Odwiedzin łącznie: _*
Odwiedzin dzisiaj: _*
Goście online: 0

*Uwzględniane są tylko unikalne adresy IP
Statystyki zbierane są od 5-tego listopada 2011 roku.

Szkoła nauki jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców „Mobilek” w Tychach oferuje kursy prawa jazdy kategorii B. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów, którzy swoim odpowiednim podejściem do kursantów sprzyjają naszej szkole w osiąganiu wysokich lokat w corocznych rankingach zdawalności na Śląsku.


W nauce jazdy najważniejsze są zaangażowanie oraz systematyczność ćwiczeń praktycznych. Dostosowujemy się do dyspozycyjności naszych słuchaczy, aby mogli oni w optymalnym czasie ukończyć kurs i przystąpić do egzaminu państwowego w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego. Podczas zajęć teoretycznych dokładnie objaśniamy wszelkie zasady i prawa ruchu drogowego. Jeżdżąc po mieście pozwalamy kursantom jak najdokładniej wytrenować wszelkie umiejętności związane z prowadzenie auta, jego obsługą oraz wykonywaniem manewrów. Zaznajamiamy z najczęściej uczęszczanymi trasami egzaminacyjnymi. Szkolimy na nowoczesnych i wygodnych autach marki Toyota.

Wykłady w tygodniu?

Wiele osób nie może, bądź nie chcę chodzić na wykłady w weekendy. To właśnie dla Was proponujemy wykłady w tygodniu. To coś dla Ciebie?

Zadzwoń 507 173 343 i zapytaj o szczegóły.

Galeria

prawy bok tył naszego samochodu inne ujęcie z tyłu znak elka

Pomoce naukowe

Pytania - prawo jazdy BAZA PYTAŃ Zapamiętanych przez zdających egzamin państwowy.

Facebook

Mobilek na facebook-u Mobilek na facebook-u - Odwiedź, polub i skomentuj naszą stronę na facebooku.

Losowa opinia

Nerwuska, perfekcjonistka, potrafiąca wpaść w rozkojarzenie w najmniej odpowiednim momencie i to za kółkiem....to ja....najgorszy rodzaj kursanta.....Hmm-dzieści lat na karku, kilkadziesiąt „wyjeżdżonych” godzin, pierwszy egzamin z wynikiem negatywnym no i ten stres....koszmarny stres....A było ich trzech- instruktorów - każdy z nich nauczył czegoś nowego, tłumaczył....ale dopiero ON – Grzegorz – spowodował, że nie wychodziłam na „jazdy” z żołądkiem zawiązanym w supeł:), jego spokój, opanowanie, zawsze dobry humor sprawiły, że i ja się uspokoiłam. Grzegorz nauczył mnie wielu nowych rzeczy, „ruszył” moją głową dosłownie i w przenośni, rozszerzył pole widzenia poza połowę przedniej szyby:), uświadomił, że patrzeć to nie to samo co widzieć, że widzieć to znaczy zbierać informacje po to, żeby właściwie reagować, przewidywać możliwe sytuacje na drodze....Grzegorz, bardzo Ci dziękuję za wszystko, za solidne podstawy do świadomej jazdy samochodem. Mam nadzieję, że jak ujarzmię swoje nerwy to kiedyś i dla mnie jazda samochodem będzie przyjemnością:) Szczerze polecam OSK Mobilek, tym „co czują bluesa” i tym co nie wierzą, że dają radę... Mnie się udało, drugie podejście do egzaminu, po jazdach dodatkowych w Mobilku, zakończyło się wynikiem pozytywnym:) Co więcej, nie wierzyłam, że kiedyś to powiem, ale brakuje mi jazdy samochodem:) I to też zasługa Mobilka, właściwi ludzie we właściwym miejscu i chce się jeździć! (Kasia K.)


Aby zobaczyć wszystkie wejdź na podstronę Opinie