Nauka jazdy w Tychach, Rybniku, Katowicach, Bytomiu oraz Jastrzębiu Zdrój

Teoria w dwa weekendy.


Najbliższe kursy
Zaczynamy :
– 14 Marca


Samochody takie jak na egzaminach.
Przyjemna, bezstresowa atmosfera.
Indywidualne podejście do kursanta.

Zapraszamy!


Kontakt

O.S.K. Mobilek
tel. 507 173 343
tychy.mobilek@gmail.com

ul. Sienkiewicza 7
43–100
Tychy
woj. śląskie

NIP: 9541894605

Statystyki

Odwiedzin łącznie: _*
Odwiedzin dzisiaj: _*
Goście online: 0

*Uwzględniane są tylko unikalne adresy IP
Statystyki zbierane są od 5-tego listopada 2011 roku.

Szkoła nauki jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców „Mobilek” w Tychach oferuje kursy prawa jazdy kategorii B. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów, którzy swoim odpowiednim podejściem do kursantów sprzyjają naszej szkole w osiąganiu wysokich lokat w corocznych rankingach zdawalności na Śląsku.


W nauce jazdy najważniejsze są zaangażowanie oraz systematyczność ćwiczeń praktycznych. Dostosowujemy się do dyspozycyjności naszych słuchaczy, aby mogli oni w optymalnym czasie ukończyć kurs i przystąpić do egzaminu państwowego w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego. Podczas zajęć teoretycznych dokładnie objaśniamy wszelkie zasady i prawa ruchu drogowego. Jeżdżąc po mieście pozwalamy kursantom jak najdokładniej wytrenować wszelkie umiejętności związane z prowadzenie auta, jego obsługą oraz wykonywaniem manewrów. Zaznajamiamy z najczęściej uczęszczanymi trasami egzaminacyjnymi. Szkolimy na nowoczesnych i wygodnych autach marki Toyota.

Wiosna – czas uaktualnić galerię

Oto jedno wybrane z dużej puli zdjęcie które już wędruje do galerii. Reszta już niedługo.

 

Nasze toyoty

Mobilkowy informatyk
Marcin, a po prawej Instruktor Grzegorz.

Galeria

prawy bok prawy bok wnętrze yaris przód toyoty

Pomoce naukowe

Pytania - prawo jazdy BAZA PYTAŃ Zapamiętanych przez zdających egzamin państwowy.

Facebook

Mobilek na facebook-u Mobilek na facebook-u - Odwiedź, polub i skomentuj naszą stronę na facebooku.

Losowa opinia

Skoro czytacie te komentarze to znaczy że szukacie szkoły do której chcielibyście się zapisać i mam nadzieję że rozsądek weźmie tutaj górę i zadzwonicie się zapisać właśnie tutaj do OSK MOBILEK.Skończyłam dziś jazdy i celowo piszę komentarz przed egzaminem ponieważ w przypadku tej szkoły tylko na podstawie wyniku egzaminu nie można jej oceniać.Dlaczego?Bo nikt na egzaminie nie włączy za Was kierunkowskazu i nie będzie patrzeć na znaki.Ja oceniam tą szkołę na podstawie tego czego nauczyli mnie Justyna i Grzesiek.Zacznę od części prowadzonej przez damską część tej "perfecto" szkoły czyli teorii.Zajęcia prowadzone w małych grupach,w świetnej atmosferze.Rzeczowe omawianie wszystkich sytuacji i manewrów na drogach,znaków i przepisów.Po prostu nie ma opcji żeby ktoś po teorii czegoś nie rozumiał.I tutaj Justynko wielkie dzięki.Teraz część praktyczna prowadzona przez człowieka o stalowych nerwach-Grześka.To człowiek,który z powołania uczy jeździć.I da się to odczuć w każdej minucie jazd.Nauczy Was jeździć bardzo dobrze technicznie.Zwraca uwagę na najmniejsze szczegóły,tłumaczy wszystko dziesiątki razy,pokazuje sytuacje w jakich możecie się znaleźć,wyłapuje i koryguje każdy najmniejszy błąd,pobudza szare komórki i uczy myślenia na drogach.Atmosfera podczas jazd-na luzie,zero stresów,jakby się jeździło z kimś kogo się zna od lat.Po prostu 1000% profesjonalizmu.Grzesiu -bardzo bardzo Ci dziękuję z całego serduszka za cierpliwość,wyrozumiałość,mobilizację i świetnie spędzony czas. Ludziska nie zastanawiajcie się tylko dzwońcie i umawiajcie się na jazdy bo nie znajdziecie lepszej szkoły jeśli naprawdę chcecie się nauczyć jeździć mądrze i dobrze.Na razie tyle ode mnie. (Agness)


Aby zobaczyć wszystkie wejdź na podstronę Opinie