Nauka jazdy w Tychach, Rybniku, Katowicach, Bytomiu oraz Jastrzębiu Zdrój

Teoria w dwa weekendy.


Najbliższe kursy
Zaczynamy :
– 17 Sierpnia


Samochody takie jak na egzaminach.
Przyjemna, bezstresowa atmosfera.
Indywidualne podejście do kursanta.

Zapraszamy!


Kontakt

O.S.K. Mobilek
tel. 507 173 343
tychy.mobilek@gmail.com

ul. Sienkiewicza 7
43–100
Tychy
woj. śląskie

NIP: 9541894605

Statystyki

Odwiedzin łącznie: _*
Odwiedzin dzisiaj: _*
Goście online: 0

*Uwzględniane są tylko unikalne adresy IP
Statystyki zbierane są od 5-tego listopada 2011 roku.

Szkoła nauki jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców „Mobilek” w Tychach oferuje kursy prawa jazdy kategorii B. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów, którzy swoim odpowiednim podejściem do kursantów sprzyjają naszej szkole w osiąganiu wysokich lokat w corocznych rankingach zdawalności na Śląsku.


W nauce jazdy najważniejsze są zaangażowanie oraz systematyczność ćwiczeń praktycznych. Dostosowujemy się do dyspozycyjności naszych słuchaczy, aby mogli oni w optymalnym czasie ukończyć kurs i przystąpić do egzaminu państwowego w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego. Podczas zajęć teoretycznych dokładnie objaśniamy wszelkie zasady i prawa ruchu drogowego. Jeżdżąc po mieście pozwalamy kursantom jak najdokładniej wytrenować wszelkie umiejętności związane z prowadzenie auta, jego obsługą oraz wykonywaniem manewrów. Zaznajamiamy z najczęściej uczęszczanymi trasami egzaminacyjnymi. Szkolimy na nowoczesnych i wygodnych autach marki Toyota.

Szukasz szkoły jazdy?

Pierwsze miejsce w zdawalności testów na terenie Tychów w 2013 roku.

Drugie miejsce na całym obszarze śląska.

Zapoznaj się z najnowszymi statystykami W.O.R.D Katowice. Opublikowanymi na stronach Dziennika Zachodniego.

Oto dwa wycinki z treści artykułu, a pod nimi link do całości.

W Tychach świetne wyniki osiągnęli absolwenci OSK Mobilek Grzegorza Kalisza z Tychów (50,6 proc.)…

Jak widać, dobra szkoła to połowa sukcesu. Świadczy o tym także fakt, że najlepsi w czołówce utrzymują się od lat. Nie zawsze też warto iść do dużej szkoły, te mniejsze również potrafią uczyć skutecznie, stwarzając miłą atmosferę.

Ranking szkół jazdy 2013: Najlepsze szkoły jazdy w woj. śląskim

Galeria

przód skrzynia 6 biegowa inne ujęcie z tyłu widok z przodu na nasz samochód

Pomoce naukowe

Pytania - prawo jazdy BAZA PYTAŃ Zapamiętanych przez zdających egzamin państwowy.

Facebook

Mobilek na facebook-u Mobilek na facebook-u - Odwiedź, polub i skomentuj naszą stronę na facebooku.

Losowa opinia

Spośród wszystkich szkół nauki jazdy działających na rynku w Tychach wybrałam Mobilka. Skusiły mnie przede wszystkim pozytywne opinie zamieszczone na forum.prawojazdy.com.pl, jak również to, że wykłady prowadzone są tylko przez dwa weekendy. Teoria w dwa weekendy znacznie skraca czas kursu, a w ogóle nie ujmuje jego jakości. Wykłady były prowadzone w sposób jasny i rzeczowy, a z uwagi na fakt, że prowadziła je przemiła kobieta - Justyna :), nawet nie zauważałam jak szybko mijało te 5-6 godzin. Jeżeli chodzi o instruktora, to oczywiście jeździłam z Grzegorzem :) Myślę, że lepiej nie mogłam trafić. Jazdy miały bardzo szybko i jak tylko wracałam do domu, to nie mogłam doczekać się następnych. Grzegorz nie wprowadzał nerwowej atmosfery, zawsze był uśmiechnięty i spokojny (naprawdę prawdziwa oaza spokoju). Nauczył mnie wszystkiego co potrzebne by być dobrym kierowcą. Nauczył myślenia i przewidywania, a także radzenia sobie na drodze w trudnych warunkach. Do swojej pracy zawsze podchodził profesjonalnie. Widać, że jest właściwą osobą na właściwym miejscu, że lubi to co robi. A to się ceni. Myślę, że z czystym sumieniem mogę polecić każdemu OSK MOBILEK. Dziękuję Justynko i Grzesiu. Już kierowca, a nie kierujący czy kursant - Marta. Taaaak zdałam za pierwszym razem! (Marta)


Aby zobaczyć wszystkie wejdź na podstronę Opinie