Nauka jazdy w Tychach.

Teoria w dwa weekendy.


Najbliższe kursy
Zaczynamy :
– 15 Maj godz. 17:00


Samochody takie jak na egzaminach.
Przyjemna, bezstresowa atmosfera.
Indywidualne podejście do kursanta.

Zapraszamy!


Kontakt

O.S.K. Mobilek
tel. 507 173 343
tychy.mobilek@gmail.com

ul. Sienkiewicza 7
43–100
Tychy
woj. śląskie

NIP: 9541894605

Statystyki

Odwiedzin łącznie: _*
Odwiedzin dzisiaj: _*
Goście online: 0

*Uwzględniane są tylko unikalne adresy IP
Statystyki zbierane są od 5-tego listopada 2011 roku.

Szkoła nauki jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców „Mobilek” w Tychach oferuje kursy prawa jazdy kategorii B. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów, którzy swoim odpowiednim podejściem do kursantów sprzyjają naszej szkole w osiąganiu wysokich lokat w corocznych rankingach zdawalności na Śląsku.


W nauce jazdy najważniejsze są zaangażowanie oraz systematyczność ćwiczeń praktycznych. Dostosowujemy się do dyspozycyjności naszych słuchaczy, aby mogli oni w optymalnym czasie ukończyć kurs i przystąpić do egzaminu państwowego w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego. Podczas zajęć teoretycznych dokładnie objaśniamy wszelkie zasady i prawa ruchu drogowego. Jeżdżąc po mieście pozwalamy kursantom jak najdokładniej wytrenować wszelkie umiejętności związane z prowadzenie auta, jego obsługą oraz wykonywaniem manewrów. Zaznajamiamy z najczęściej uczęszczanymi trasami egzaminacyjnymi. Szkolimy na nowoczesnych i wygodnych autach marki Toyota.

Szukasz szkoły jazdy?

Pierwsze miejsce w zdawalności testów na terenie Tychów w 2013 roku.

Drugie miejsce na całym obszarze śląska.

Zapoznaj się z najnowszymi statystykami W.O.R.D Katowice. Opublikowanymi na stronach Dziennika Zachodniego.

Oto dwa wycinki z treści artykułu, a pod nimi link do całości.

W Tychach świetne wyniki osiągnęli absolwenci OSK Mobilek Grzegorza Kalisza z Tychów (50,6 proc.)…

Jak widać, dobra szkoła to połowa sukcesu. Świadczy o tym także fakt, że najlepsi w czołówce utrzymują się od lat. Nie zawsze też warto iść do dużej szkoły, te mniejsze również potrafią uczyć skutecznie, stwarzając miłą atmosferę.

Ranking szkół jazdy 2013: Najlepsze szkoły jazdy w woj. śląskim

Galeria

tył lewy zegary profil z tyłu Toyota Yaris mobilek na placu

Pomoce naukowe

Pytania - prawo jazdy BAZA PYTAŃ Zapamiętanych przez zdających egzamin państwowy.

Facebook

Mobilek na facebook-u Mobilek na facebook-u - Odwiedź, polub i skomentuj naszą stronę na facebooku.

Losowa opinia

Nerwuska, perfekcjonistka, potrafiąca wpaść w rozkojarzenie w najmniej odpowiednim momencie i to za kółkiem....to ja....najgorszy rodzaj kursanta.....Hmm-dzieści lat na karku, kilkadziesiąt „wyjeżdżonych” godzin, pierwszy egzamin z wynikiem negatywnym no i ten stres....koszmarny stres....A było ich trzech- instruktorów - każdy z nich nauczył czegoś nowego, tłumaczył....ale dopiero ON – Grzegorz – spowodował, że nie wychodziłam na „jazdy” z żołądkiem zawiązanym w supeł:), jego spokój, opanowanie, zawsze dobry humor sprawiły, że i ja się uspokoiłam. Grzegorz nauczył mnie wielu nowych rzeczy, „ruszył” moją głową dosłownie i w przenośni, rozszerzył pole widzenia poza połowę przedniej szyby:), uświadomił, że patrzeć to nie to samo co widzieć, że widzieć to znaczy zbierać informacje po to, żeby właściwie reagować, przewidywać możliwe sytuacje na drodze....Grzegorz, bardzo Ci dziękuję za wszystko, za solidne podstawy do świadomej jazdy samochodem. Mam nadzieję, że jak ujarzmię swoje nerwy to kiedyś i dla mnie jazda samochodem będzie przyjemnością:) Szczerze polecam OSK Mobilek, tym „co czują bluesa” i tym co nie wierzą, że dają radę... Mnie się udało, drugie podejście do egzaminu, po jazdach dodatkowych w Mobilku, zakończyło się wynikiem pozytywnym:) Co więcej, nie wierzyłam, że kiedyś to powiem, ale brakuje mi jazdy samochodem:) I to też zasługa Mobilka, właściwi ludzie we właściwym miejscu i chce się jeździć! (Kasia K.)


Aby zobaczyć wszystkie wejdź na podstronę Opinie