Nauka jazdy w Tychach.

Teoria w dwa weekendy.


Najbliższe kursy
Zaczynamy :
– 15 Maj godz. 17:00


Samochody takie jak na egzaminach.
Przyjemna, bezstresowa atmosfera.
Indywidualne podejście do kursanta.

Zapraszamy!


Kontakt

O.S.K. Mobilek
tel. 507 173 343
tychy.mobilek@gmail.com

ul. Sienkiewicza 7
43–100
Tychy
woj. śląskie

NIP: 9541894605

Statystyki

Odwiedzin łącznie: _*
Odwiedzin dzisiaj: _*
Goście online: 0

*Uwzględniane są tylko unikalne adresy IP
Statystyki zbierane są od 5-tego listopada 2011 roku.

Szkoła nauki jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców „Mobilek” w Tychach oferuje kursy prawa jazdy kategorii B. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów, którzy swoim odpowiednim podejściem do kursantów sprzyjają naszej szkole w osiąganiu wysokich lokat w corocznych rankingach zdawalności na Śląsku.


W nauce jazdy najważniejsze są zaangażowanie oraz systematyczność ćwiczeń praktycznych. Dostosowujemy się do dyspozycyjności naszych słuchaczy, aby mogli oni w optymalnym czasie ukończyć kurs i przystąpić do egzaminu państwowego w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego. Podczas zajęć teoretycznych dokładnie objaśniamy wszelkie zasady i prawa ruchu drogowego. Jeżdżąc po mieście pozwalamy kursantom jak najdokładniej wytrenować wszelkie umiejętności związane z prowadzenie auta, jego obsługą oraz wykonywaniem manewrów. Zaznajamiamy z najczęściej uczęszczanymi trasami egzaminacyjnymi. Szkolimy na nowoczesnych i wygodnych autach marki Toyota.

Opinie kursantów

Od 20 lutego 2013 należymy do programu „zaufane opinie” serwisu superprawojazdy.pl gdzie by potwierdzić wypowiedź na temat naszej firmy trzeba też udowodnić swoją tożsamość za pomocą facebooka lub sms.

Wszystkich byłych jak i przyszłych kursantów zapraszamy do tej formy opiniowania na temat naszej szkoły klikając TUTAJ.

Prosimy także o pozostawienie opinii na Facebooku

 

Tutaj znajdziecie państwo opinie naszych kursantów i nie tylko na temat naszej szkoły. Opinie są pisane przez naszych kursantów po zakończeniu kursu lub po zdaniu egzaminu na prawo jazdy. Mimo, że mamy pełną moderację nad treściami tu zawartymi to zapewniam, że negatywnych opisów nie moderujemy. Usuwamy tylko wpisy wulgarne i nie związane z tematyką.

Głównym założeniem tego miejsca w naszej witrynie jest podzielenie się wrażeniami z kursu w Ośrodku Szkolenia Kierowców „Mobilek”.

Treści zamieszczone przed 15 Listopada 2011 zostały przeniesione bez ingerencji w ich treść i z zachowaniem oryginalnych imion oraz nazwisk.

Pomoce naukowe

Pytania - prawo jazdy BAZA PYTAŃ Zapamiętanych przez zdających egzamin państwowy.

Facebook

Mobilek na facebook-u Mobilek na facebook-u - Odwiedź, polub i skomentuj naszą stronę na facebooku.

Losowa opinia

MobiLek to naprawdę dobra szkoła jazdy! Teoria robiona szybko ale treściwie, wykłady odbywały się w bardzo miłej atmosferze a praktyka przebiegała jeszcze lepiej a to wszystko za sprawą Pani Justyny i Pana Grzegorza, którym bardzo dziękuje jeszcze raz za dobre przygotowanie do egzaminu i nauczenia mnie bezpiecznej jazdy samochodem. Teoria zdana za pierwszym razem, natomiast praktyka za drugim (pierwszy raz nie zdany z własnej nieuwagi). Polecam wszystkim tą szkołę. Pozdrawiam :) (Adrian Gajkowski)


Aby zobaczyć wszystkie wejdź na podstronę Opinie