Nauka jazdy w Tychach, Rybniku, Katowicach, Bytomiu oraz Jastrzębiu Zdrój

Teoria w dwa weekendy.


Najbliższe kursy
Zaczynamy :
– 2 Grudnia


Samochody takie jak na egzaminach.
Przyjemna, bezstresowa atmosfera.
Indywidualne podejście do kursanta.

Zapraszamy!


Kontakt

O.S.K. Mobilek
tel. 507 173 343
tychy.mobilek@gmail.com

ul. Sienkiewicza 7
43–100
Tychy
woj. śląskie

NIP: 9541894605

Statystyki

Odwiedzin łącznie: _*
Odwiedzin dzisiaj: _*
Goście online: 0

*Uwzględniane są tylko unikalne adresy IP
Statystyki zbierane są od 5-tego listopada 2011 roku.

Opinie kursantów

Od 20 lutego 2013 należymy do programu „zaufane opinie” serwisu superprawojazdy.pl gdzie by potwierdzić wypowiedź na temat naszej firmy trzeba też udowodnić swoją tożsamość za pomocą facebooka lub sms.

Wszystkich byłych jak i przyszłych kursantów zapraszamy do tej formy opiniowania na temat naszej szkoły korzystając z przycisku po lewej stronie ekranu. Lub klikając TUTAJ.

Prosimy także o pozostawienie opinii na Facebooku

 

Tutaj znajdziecie państwo opinie naszych kursantów i nie tylko na temat naszej szkoły. Opinie są pisane przez naszych kursantów po zakończeniu kursu lub po zdaniu egzaminu na prawo jazdy. Mimo, że mamy pełną moderację nad treściami tu zawartymi to zapewniam, że negatywnych opisów nie moderujemy. Usuwamy tylko wpisy wulgarne i nie związane z tematyką.

Głównym założeniem tego miejsca w naszej witrynie jest podzielenie się wrażeniami z kursu w Ośrodku Szkolenia Kierowców „Mobilek”.

Treści zamieszczone przed 15 Listopada 2011 zostały przeniesione bez ingerencji w ich treść i z zachowaniem oryginalnych imion oraz nazwisk.

Pomoce naukowe

Pytania - prawo jazdy BAZA PYTAŃ Zapamiętanych przez zdających egzamin państwowy.

Facebook

Mobilek na facebook-u Mobilek na facebook-u - Odwiedź, polub i skomentuj naszą stronę na facebooku.

Losowa opinia

Witam.Chciałabym z całego serca podziękować Justynce i Grzesiowi za nie wyobrażalną cierpliwość do mojej osoby jako kursantki.Moja przygoda z nauką jazdy zaczęła się kilanaście lat temu i po nie zdanym egzaminie zrezygnowałam i poddałam się.Zaczęłam ponowną przygodę nauki jazdy po tylu latach w szkole jazdy Mobilek. Serce jakie włożyło to małżeństwo Kaliszów w moją naukę jest nie do opisania.Cierpliwość, wsparcie mojej kochanej Justynki,bo była moją prowadzącą instruktorką było czymś jak wygrana w totolotka.To dzięki niej udało mi się w końcu wczoraj zdać egzamin z pozytywnym wynikiem.Polecam tylko i wyłącznie to szkołę jazdy wszystkim przyszłym kierowcom.Nigdy nie zapomnę rozmów i wsparcia i dobroci ich serca.Justynko życzę wam jak najwięcej kursantów wysokiej oceny zdawalności waszej szkoły i będe tęsknić za naszymi pogaduchami.POLECAM JAK NAJBARDZIEJ WAS JESTEŚCIE WIELCY.Pozdrawiam. (BEATA SOJKA)


Aby zobaczyć wszystkie wejdź na podstronę Opinie