Nauka jazdy w Tychach.

Teoria w dwa weekendy.


Najbliższe kursy
Zaczynamy :
– 10 Kwietnia


Samochody takie jak na egzaminach.
Przyjemna, bezstresowa atmosfera.
Indywidualne podejście do kursanta.

Zapraszamy!


Kontakt

O.S.K. Mobilek
tel. 507 173 343
tychy.mobilek@gmail.com

ul. Sienkiewicza 7
43–100
Tychy
woj. śląskie

NIP: 9541894605

Statystyki

Odwiedzin łącznie: _*
Odwiedzin dzisiaj: _*
Goście online: 0

*Uwzględniane są tylko unikalne adresy IP
Statystyki zbierane są od 5-tego listopada 2011 roku.

Szkoła nauki jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców „Mobilek” w Tychach oferuje kursy prawa jazdy kategorii B. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów, którzy swoim odpowiednim podejściem do kursantów sprzyjają naszej szkole w osiąganiu wysokich lokat w corocznych rankingach zdawalności na Śląsku.


W nauce jazdy najważniejsze są zaangażowanie oraz systematyczność ćwiczeń praktycznych. Dostosowujemy się do dyspozycyjności naszych słuchaczy, aby mogli oni w optymalnym czasie ukończyć kurs i przystąpić do egzaminu państwowego w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego. Podczas zajęć teoretycznych dokładnie objaśniamy wszelkie zasady i prawa ruchu drogowego. Jeżdżąc po mieście pozwalamy kursantom jak najdokładniej wytrenować wszelkie umiejętności związane z prowadzenie auta, jego obsługą oraz wykonywaniem manewrów. Zaznajamiamy z najczęściej uczęszczanymi trasami egzaminacyjnymi. Szkolimy na nowoczesnych i wygodnych autach marki Toyota.

znaczek elka

Nasz nowy samochód…

W końcu doczekał się swojej własnej galerii. Znajdziecie państwo w niej także naszych instruktorów. Choć gwiazdą galerii jest zdecydowanie Toyota Yaris III.

A tutaj link dla ułatwienia

Galeria

tył prawy prawy bok logo toyoty przód toyoty

Pomoce naukowe

Pytania - prawo jazdy BAZA PYTAŃ Zapamiętanych przez zdających egzamin państwowy.

Facebook

Mobilek na facebook-u Mobilek na facebook-u - Odwiedź, polub i skomentuj naszą stronę na facebooku.

Losowa opinia

WItam wszystkich i pozdrawiam Pana Mirka. Instruktor ten posiada wszelakie umiejetnosci i ma bardzo dobre podejscie do kursantów,i wykonywanego przez siebie zawodu. Potrafi psychologicznie ocenic i wyeliminowac stresy kursanta co przekłada sie na dobrą współprace miedzy kursantem a instruktorem. Swoja nauke zacząłem z Panem Mirkiem po paru lekcjach z innym instruktorem, juz na pierwszych godzinach udało nam sie wyeliminowac podstawowy błąd jakim u mnie było ruszanie, czego nie udało sie opanowac przy odbywaniu nauki z szefem mobilka. Cóż to chyba podejscie tego instruktora sprawiło że efekty pojawiły sie na samym początku, i przez cały czas trwania nauki było bezstresowo zabawnie no i oczywiście efektywnie, nie trzeba było drążyć tego samego tematu przez nie wiem ile godzin, na dwóch godzinach jazd potrafiliśmy przerobić wszystko co było zaplanowanie i dużo ponad plan, Polecam tego pana z uwagi na to że ucząc sie jezdzic pod jego okiem przedewszystkim, nie bedziecie czuć się skrempowani i pod presja. Pan ten nie ingeruje w jazde wykonywaną przez kursanta jeśli nie ma takiej potrzeby i nie zagraża to bezpieczeństwu, bo w końcu to kursant sie uczy, i ma prawo czegos nie wiedzieć i może zrobić coś żle, bo przyszedł sie nauczyć PRAWDA?!!! Instruktor Mirek jest miłym i zabawnym facetem napewno nikt nie bedzie sie nudził. Można by napisać dużo wiecej pozytywnych ocen pod imieniem Mirek, ale po co?? po prostu jak zaczynacie nuke w MOBILKU walcie po nauke do instruktora Mirka a napewno nie bedziecie żałować, gość jest mistrzem w swoim fachu, i nie ma co sie licytować kto w Mobilku uczy najlepiej Polecam i pozdrawiam. (Arek)


Aby zobaczyć wszystkie wejdź na podstronę Opinie