Nauka jazdy w Tychach, Rybniku, Katowicach, Bytomiu oraz Jastrzębiu Zdrój

Teoria w dwa weekendy.


Najbliższe kursy
Zaczynamy :
– 11 Sierpnia


Samochody takie jak na egzaminach.
Przyjemna, bezstresowa atmosfera.
Indywidualne podejście do kursanta.

Zapraszamy!


Kontakt

O.S.K. Mobilek
tel. 507 173 343
tychy.mobilek@gmail.com

ul. Sienkiewicza 7
43–100
Tychy
woj. śląskie

NIP: 9541894605

Statystyki

Odwiedzin łącznie: _*
Odwiedzin dzisiaj: _*
Goście online: 1

*Uwzględniane są tylko unikalne adresy IP
Statystyki zbierane są od 5-tego listopada 2011 roku.
znaczek elka

Kursy na nowych zasadach …

Już od stycznia MOBILEK wkracza z nową gamą kursów. Będą one całkowicie zgodne z nowymi rozporządzeniami oraz nastawione na nową formę egzaminu. Do tego czasu nasza szkoła będzie tylko oferować jazdy dodatkowe jak i kończyć szkolenia obecnych kandydatów na kierowców. Jeśli nastąpi korekcja cen zostaniecie państwo o tym poinformowani na naszej stronie.

Na koniec dodam, że okres próbny jak i „zielony listek” nie będą obowiązywały od 2013 roku. Jest to związane z wdrażaniem nowego systemu Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców (CEPiK), które zostało przesunięte na rok 2016.

Galeria

Grzesiek :) wnętrze prawy bok znaczek elka

Pomoce naukowe

Pytania - prawo jazdy BAZA PYTAŃ Zapamiętanych przez zdających egzamin państwowy.

Facebook

Mobilek na facebook-u Mobilek na facebook-u - Odwiedź, polub i skomentuj naszą stronę na facebooku.

Losowa opinia

Świetna szkoła, rewelacyjni instruktorzy! Szczególnie bardzo dziękuję panu Grzegorzowi oraz Kasi (!) za świetne przygotowanie do egzaminu. Każdy z nich nauczył mnie czegoś innego, bardzo się cieszę, że miałam dwóch różnych instruktorów z którymi jeździło się zupełnie inaczej. Nauczyłam się nie tylko bezpiecznej jazdy po mieście, ale również poza Tychami, co wg mnie dało mi bardzo wiele. Jazda z Kasią po nieznanych drogach, poza Tychami, pomogła mi w tym, że teraz na pewno nie będę jeździć na pamięć! Kiedy poprosiłam pana Grzegorza, czy mogę wybrać się na jazdy do Katowic bez problemu się zgodził, jazdy z Kasią po tym mieście dały mi niesamowicie dużo! Cieszę się że nauczyli mnie jeździć płynnie ale i dynamicznie, bez zbędnego szarpania. Również teoria była świetnie i przede wszystkim szybko wyłożona. Zajęcia z pierwszej pomocy rewelacyjne, na pewno zapamiętam je na długo. Przynajmniej czegoś się nauczyliśmy a nie tylko "odbębniliśmy" wymagane godziny. Od egzaminatora usłyszałam że moja jazda mu się podobała, momentami nawet bardzo. Cieszę się że od razu trafiłam do takiej szkoły jazdy. Pozdrawiam :) (Magdalena Staś)


Aby zobaczyć wszystkie wejdź na podstronę Opinie