Nauka jazdy w Tychach.

Teoria w dwa weekendy.


Najbliższe kursy
Zaczynamy :
– 9 Stycznia


Samochody takie jak na egzaminach.
Przyjemna, bezstresowa atmosfera.
Indywidualne podejście do kursanta.

Zapraszamy!


Kontakt

O.S.K. Mobilek
tel. 507 173 343
tychy.mobilek@gmail.com

ul. Sienkiewicza 7
43–100
Tychy
woj. śląskie

NIP: 9541894605

Statystyki

Odwiedzin łącznie: _*
Odwiedzin dzisiaj: _*
Goście online: 0

*Uwzględniane są tylko unikalne adresy IP
Statystyki zbierane są od 5-tego listopada 2011 roku.

Szkoła nauki jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców „Mobilek” w Tychach oferuje kursy prawa jazdy kategorii B. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów, którzy swoim odpowiednim podejściem do kursantów sprzyjają naszej szkole w osiąganiu wysokich lokat w corocznych rankingach zdawalności na Śląsku.


W nauce jazdy najważniejsze są zaangażowanie oraz systematyczność ćwiczeń praktycznych. Dostosowujemy się do dyspozycyjności naszych słuchaczy, aby mogli oni w optymalnym czasie ukończyć kurs i przystąpić do egzaminu państwowego w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego. Podczas zajęć teoretycznych dokładnie objaśniamy wszelkie zasady i prawa ruchu drogowego. Jeżdżąc po mieście pozwalamy kursantom jak najdokładniej wytrenować wszelkie umiejętności związane z prowadzenie auta, jego obsługą oraz wykonywaniem manewrów. Zaznajamiamy z najczęściej uczęszczanymi trasami egzaminacyjnymi. Szkolimy na nowoczesnych i wygodnych autach marki Toyota.

Jeździmy w Tychach.

Witamy na stronie Ośrodka Szkolenia Kierowców ” Mobilek „

Jesteśmy szkołą specjalizującą się w kursach na kategorię „B”. Zależy nam jak najbardziej na zadowoleniu naszych klientów jak i najlepszym ich wyszkoleniu.

Jednym z naszych celów jest przyswojenie kandydatom na kierowców zasad życzliwości i tolerancji dla innych uczestników ruchu. Także zwracamy uwagę kursantom, żeby już jako kierowcy posiadający uprawnienia do kierowania pojazdami, swoim zachowaniem na drogach przyczynili się do stałej poprawy bezpieczeństwa i kultury jazdy na naszych drogach.

Dążymy do tego, aby nasi kursanci mieli pełną satysfakcję z wyboru naszej szkoły jazdy. Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa uwagi i propozycje.
Zapisy, informacje, planowanie jazd. 507 173 343.

Nauka jazdy to naprawdę świetna zabawa.

Galeria

prawy bok wnętrze yaris nasza toyota yaris znaczek elka

Pomoce naukowe

Pytania - prawo jazdy BAZA PYTAŃ Zapamiętanych przez zdających egzamin państwowy.

Facebook

Mobilek na facebook-u Mobilek na facebook-u - Odwiedź, polub i skomentuj naszą stronę na facebooku.

Losowa opinia

Dziś jak śpiewa Aretha Franklin mój „Happy Happy Day” – egzamin zakończony wynikiem pozytywnym :D Chcę bardzo, bardzo gorąco podziękować Grzegorzowi za godziny cierpliwości, wyrozumiałości oraz intensywnej nauki rozważnej i bezpiecznej jazdy. Mimo że kurs kończyłam w innym ośrodku, wszystkiego, co umiem (począwszy od najprostszych manewrów), nauczyłam się w OSK MOBILEK. Wiele dobrych słów o ośrodku napisano w komentarzach, zatem nie będę ich powtarzać, aczkolwiek w pełni się z nimi zgadzam. Doceniam rzetelną pracę instruktora i zaangażowanie, z jakim podchodzi do wykonywanych obowiązków. Zwracanie uwagi na każdy błąd, cierpliwe tłumaczenie z czego on wynika i jak go poprawić, a potem ćwiczenie do upadłego (czyli do skutku), zmuszanie do MYŚLENIA na drodze i podkreślanie, że zdanie egzaminu na prawo jazdy jest celem pośrednim, bo celem głównym i ostatecznym jest przygotowanie do bezpiecznej, rozsądnej i dynamicznej jazdy. Za wszystko jeszcze raz serdecznie dziękuję, lepszego instruktora nie mogłabym sobie wymarzyć:) (Beata)


Aby zobaczyć wszystkie wejdź na podstronę Opinie