Ośrodek Nauki Jazdy „Mobilek”

Ośrodek Szkolenia Kierowców „Mobilek” w Tychach oferuje kursy prawa jazdy kategorii B. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów, którzy swoim odpowiednim podejściem do kursantów sprzyjają naszej szkole w osiąganiu wysokich lokat w corocznych rankingach zdawalności na Śląsku.
W nauce jazdy najważniejsze są zaangażowanie oraz systematyczność ćwiczeń praktycznych. Dostosowujemy się do dyspozycyjności naszych słuchaczy, aby mogli oni w optymalnym czasie ukończyć kurs i przystąpić do egzaminu państwowego w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego. Podczas zajęć teoretycznych dokładnie objaśniamy wszelkie zasady i prawa ruchu drogowego. Jeżdżąc po mieście pozwalamy kursantom jak najdokładniej wytrenować wszelkie umiejętności związane z prowadzenie auta, jego obsługą oraz wykonywaniem manewrów. Zaznajamiamy z najczęściej uczęszczanymi trasami egzaminacyjnymi. Szkolimy na nowoczesnych i wygodnych autach marki Toyota.
Opinie kursantów:
Jakub Tomasik
20 Październik 2021 o 11:35
Polecam serdecznie, miła atmosfera , wszystko dobrze wytłumaczone, najlepsza szkoła w Tychach
Piotr Juszkiewicz
19 Lipiec 2021 o 15:27
Polecam bardzo serdecznie! Kurs przebiegł szybko i pomyślnie - zdane za pierwszym razem!
Ola D
29 Maj 2017 o 10:25
wlaśnie dziś zdalam prawko za 1 razem. Wszystko dzieki Grześkowi super podejscie a przedewszystkim najleprza szkola jazdy .Bardzo dobrze uczy i tlumaczy co dalo wynik egzaminu dziekuje
Zobacz więcej
Cennik
Kurs podstawowy
  • 30 godzin teorii
  • 30 godzin praktyki
2600 PLN
Kurs rozszerzony
  • 30 godzin teorii
  • 40 godzin praktyki
3400 PLN
Kurs przyspieszony
  • do miesiąca (zależne od dostępności kursanta)
3200 PLN
Badania lekarskie
  • więcej informacji telefonicznie
150 PLN
Dodatkowa godzina jazd
  • cena aktualna od 25.05 2021
90 PLN
Najczęściej zadawane pytania
Jak uzyskać PKK?
Przed przystąpieniem do szkolenia należy złożyć we właściwym ze względu na miejsce zamieszkania starostwie / prezydentowi miasta (wydziale komunikacji tego urzędu) dokumenty.
Co trzeba zrobić, aby rozpocząć kurs?
Należy uzyskać PKK.
Ile muszę mieć lat, aby rozpocząć kurs prawa jazdy?
Minimum 17 lat i 9 miesięcy.
Czy mogę ustalić to w jakich godzinach będę jeździć?
Tak. Jazdy ustalane są indywidualnie czyli w zależności od wolnych miejsc w grafiku jazd oraz możliwości czasowych kursanta.
Aktualności:
Zatrudnimy Instruktora
07 Styczeń 2021
Zatrudnimy instruktora kategorii B na umowę zlecenie. Kontakt telefoniczny : 507-173-343
Szukasz szkoły jazdy?
15 Styczeń 2014
Pierwsze miejsce w zdawalności testów na terenie Tychów w 2013 roku. Drugie miejsce na całym obszarze śląska. Zapoznaj się z najnowszymi statystykami W.O.R.D Katowice. Opublikowanymi na stronach Dziennika Zachodniego. Oto dwa wycinki z treści artykułu, a pod nimi link do całości. „W Tychach świetne wyniki osiągnęli absolwenci OSK Mobilek Grzegorza Kalisza z Tychów (50,6 proc.)…„ „Jak widać, dobra szkoła to połowa sukcesu. Świadczy o tym także fakt, że najlepsi w czołówce utrzymują się od lat. Nie zawsze też warto iść do dużej szkoły, te mniejsze również potrafią uczyć skutecznie, stwarzając miłą atmosferę.„
Wykłady w tygodniu?
22 Czerwiec 2013
Wiele osób nie może, bądź nie chcę chodzić na wykłady w weekendy. To właśnie dla Was proponujemy wykłady w tygodniu. To coś dla Ciebie? Zadzwoń 507 173 343 i zapytaj o szczegóły.
Zobacz więcej