Nauka jazdy w Tychach, Rybniku, Katowicach, Bytomiu oraz Jastrzębiu Zdrój

Teoria w dwa weekendy.


Najbliższe kursy
Zaczynamy :
– 17 Sierpnia


Samochody takie jak na egzaminach.
Przyjemna, bezstresowa atmosfera.
Indywidualne podejście do kursanta.

Zapraszamy!


Kontakt

O.S.K. Mobilek
tel. 507 173 343
tychy.mobilek@gmail.com

ul. Sienkiewicza 7
43–100
Tychy
woj. śląskie

NIP: 9541894605

Statystyki

Odwiedzin łącznie: _*
Odwiedzin dzisiaj: _*
Goście online: 0

*Uwzględniane są tylko unikalne adresy IP
Statystyki zbierane są od 5-tego listopada 2011 roku.

Szkoła nauki jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców „Mobilek” w Tychach oferuje kursy prawa jazdy kategorii B. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów, którzy swoim odpowiednim podejściem do kursantów sprzyjają naszej szkole w osiąganiu wysokich lokat w corocznych rankingach zdawalności na Śląsku.


W nauce jazdy najważniejsze są zaangażowanie oraz systematyczność ćwiczeń praktycznych. Dostosowujemy się do dyspozycyjności naszych słuchaczy, aby mogli oni w optymalnym czasie ukończyć kurs i przystąpić do egzaminu państwowego w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego. Podczas zajęć teoretycznych dokładnie objaśniamy wszelkie zasady i prawa ruchu drogowego. Jeżdżąc po mieście pozwalamy kursantom jak najdokładniej wytrenować wszelkie umiejętności związane z prowadzenie auta, jego obsługą oraz wykonywaniem manewrów. Zaznajamiamy z najczęściej uczęszczanymi trasami egzaminacyjnymi. Szkolimy na nowoczesnych i wygodnych autach marki Toyota.

Toyota Yaris III

Galeria

prawy bok przód prawy daleko skrzynia 6 biegowa Toyota Yaris z przodu

Pomoce naukowe

Pytania - prawo jazdy BAZA PYTAŃ Zapamiętanych przez zdających egzamin państwowy.

Facebook

Mobilek na facebook-u Mobilek na facebook-u - Odwiedź, polub i skomentuj naszą stronę na facebooku.

Losowa opinia

Szczerze mówiąc, miałam pomysł na bardzo ambitną opinię, ale dłużej nie mogę nad nią myśleć. Atmosfera na wykładach jak i na jazdach wspaniała. Bez względu na to jak wiele błędów robi się podczas nauki, nikt cie za to nie zabija. Nawet, jeżeli za przerabianie testów z teorii zabiera się tydzień przed egzaminem, nie ma opcji, że się nie zda, ponieważ to jak jest prowadzona teoria przez Justynę na zawsze zapada w pamięć (nawet jak się przysypia na wykładach :D). Plusem jest również to, że wykłady odbywają się w weekendy, a nie w ciągu tygodnia. A jazdy z Grzesiem? Czysta przyjemność. No może oprócz momentów kiedy straszy przy parkowaniu (pamiętajcie, że można go pobić albo załaskotać na śmierć, a jak za bardzo się na was będzie denerwował kupcie mu lizaki :D nie będzie krzyczał!). Tak czy siak nauczyłam się wiele i trzeba być naprawdę bardzo opornym uczniem żeby od tej parki niczego nie przyswoić. Egzamin na prawko zdany za pierwszym razem i teraz już można jeździć po mieście śpiewając DON'T STOP ME NOW!!! (Tina)


Aby zobaczyć wszystkie wejdź na podstronę Opinie