Nauka jazdy w Tychach.

Teoria w dwa weekendy.


Najbliższe kursy
Zaczynamy :
– 9 Stycznia


Samochody takie jak na egzaminach.
Przyjemna, bezstresowa atmosfera.
Indywidualne podejście do kursanta.

Zapraszamy!


Kontakt

O.S.K. Mobilek
tel. 507 173 343
tychy.mobilek@gmail.com

ul. Sienkiewicza 7
43–100
Tychy
woj. śląskie

NIP: 9541894605

Statystyki

Odwiedzin łącznie: _*
Odwiedzin dzisiaj: _*
Goście online: 0

*Uwzględniane są tylko unikalne adresy IP
Statystyki zbierane są od 5-tego listopada 2011 roku.

Szkoła nauki jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców „Mobilek” w Tychach oferuje kursy prawa jazdy kategorii B. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów, którzy swoim odpowiednim podejściem do kursantów sprzyjają naszej szkole w osiąganiu wysokich lokat w corocznych rankingach zdawalności na Śląsku.


W nauce jazdy najważniejsze są zaangażowanie oraz systematyczność ćwiczeń praktycznych. Dostosowujemy się do dyspozycyjności naszych słuchaczy, aby mogli oni w optymalnym czasie ukończyć kurs i przystąpić do egzaminu państwowego w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego. Podczas zajęć teoretycznych dokładnie objaśniamy wszelkie zasady i prawa ruchu drogowego. Jeżdżąc po mieście pozwalamy kursantom jak najdokładniej wytrenować wszelkie umiejętności związane z prowadzenie auta, jego obsługą oraz wykonywaniem manewrów. Zaznajamiamy z najczęściej uczęszczanymi trasami egzaminacyjnymi. Szkolimy na nowoczesnych i wygodnych autach marki Toyota.

Galerie

Różne grupy zdjęć znajdują się w lewym menu pod pozycją galerie. W miarę rozrastania się naszych zbiorów będzie ich coraz więcej. A żeby ta strona nie wydawała się zbyt pusta :) zamieszczamy filmik w którym pani Justyna wykonuję łuk naszą toyotą yaris.


Łuku uczymy poprawnie czyli obserwacji lini, a nie liczenia pachołków :)

Galeria

przód prawy bok inne ujęcie z tyłu Toyota Yaris z naszym logiem

Pomoce naukowe

Pytania - prawo jazdy BAZA PYTAŃ Zapamiętanych przez zdających egzamin państwowy.

Facebook

Mobilek na facebook-u Mobilek na facebook-u - Odwiedź, polub i skomentuj naszą stronę na facebooku.

Losowa opinia

Świetna szkoła, rewelacyjni instruktorzy! Szczególnie bardzo dziękuję panu Grzegorzowi oraz Kasi (!) za świetne przygotowanie do egzaminu. Każdy z nich nauczył mnie czegoś innego, bardzo się cieszę, że miałam dwóch różnych instruktorów z którymi jeździło się zupełnie inaczej. Nauczyłam się nie tylko bezpiecznej jazdy po mieście, ale również poza Tychami, co wg mnie dało mi bardzo wiele. Jazda z Kasią po nieznanych drogach, poza Tychami, pomogła mi w tym, że teraz na pewno nie będę jeździć na pamięć! Kiedy poprosiłam pana Grzegorza, czy mogę wybrać się na jazdy do Katowic bez problemu się zgodził, jazdy z Kasią po tym mieście dały mi niesamowicie dużo! Cieszę się że nauczyli mnie jeździć płynnie ale i dynamicznie, bez zbędnego szarpania. Również teoria była świetnie i przede wszystkim szybko wyłożona. Zajęcia z pierwszej pomocy rewelacyjne, na pewno zapamiętam je na długo. Przynajmniej czegoś się nauczyliśmy a nie tylko "odbębniliśmy" wymagane godziny. Od egzaminatora usłyszałam że moja jazda mu się podobała, momentami nawet bardzo. Cieszę się że od razu trafiłam do takiej szkoły jazdy. Pozdrawiam :) (Magdalena Staś)


Aby zobaczyć wszystkie wejdź na podstronę Opinie